Przeprosiny

poniedziałek, marca 31, 2014

Szczerze powinnam się wstydzić, że tak zaniedbuję bloga. Tłumaczenie się z tej sytuacji byłoby na prawdę bardzo słabym posunięciem, dlatego oszczędzę Wam szczegółów. Kiedyś ten blog emanował radością, postami co dwa-trzy dni, a teraz nastąpiła najdłuższa przerwa w okresie prowadzenia tej strony.

Jestem skłonna zmienić nieco ten blog, ale jeszcze nie teraz - muszę się przespać z tą sprawą kilka dni, by podjąć ostatecznie decyzję. Nie chcę go usuwać, czy zmieniać po raz kolejny szablonu (choć i ten i tak długo wytrzymał) - chcę rozszerzyć tematykę, poszerzyć także swoją wiedzę na temat włosów, pisać o różnych rzeczach. Na razie skupiam się na tym na czym każdy powinien w okresie kwiecień-maj (czuję się jak rocznik '95), ale postaram się Was odwiedzać i często komentować i przy okazji coś opublikować.

Testy idą dobrze, szampon nie chce się zużyć, a dwufazówka od Alverde zaczyna mnie męczyć... dlatego olej palmowy ratuje moje włosy, a Alverdzia jest dodatkiem.

 

Zobacz to

10 komentarze

 1. maturkuj, maturkuj, poczekamy :) i trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. matura jest najważniejsza :) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic się nie przejmuj, ja sama mam mało czasu i blogom w zasadzie nie poświęcam tyle czasu ile bym chciała, jednak staram się na tyle ile mogę. W końcu to ma być dla Ciebie przyjemność. Nie ma sensu się zmuszać kosztem zdrowia, czy snu. Czasem po prostu coś innego jest ważniejsze i niektóre sprawy trzeba odsunąć na dalszy plan. Jesteśmy tylko ludźmi :) Tak w ogóle nie wyobrażam sobie pisania postów codziennie, a wiem, że niektóre blogerki tyle piszą. Dla mnie optymalnie jest pisać raz na 3 dni, ale zdarzały mi się przerwy nawet tygodniowe i jeszcze nic złego się z tego powodu nie stało :) Ciekawa jestem jak tu u Ciebie będzie po zmianach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia na maturze :)
  a my poczekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekamy czekamy i również za Ciebie trzymam kciuki na maturze :)
  U mnie niestety olej palmowy niemiłosiernie puszył :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiemy, czekamy i 3mamy kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przejmuj się teraz blogiem :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Spoko ; D Każdy tak ma, że albo czasem nie ma czasu albo nie ma weny, to okresowe tym bardziej że jest wiosna i wtedy dużo się dzieje: egzaminy, praca przed sezonem, sprawy osobiste itd. Będzie dobrze ; )

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie szkodzi , :) My poczekamy ile trzeba będzie na Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :* Staram się na wszystkie odpisywać i zaglądać na Wasze blogi, nie musicie się reklamować :)

Zakaz kopiowania i rozprzestrzeniania zdjęć i tekstów bez zgody autora. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne posty

Moja lista blogów

Subscribe