Jak manipulują komentarzami przy kosmetykach HairJazz

poniedziałek, lutego 16, 2015

Witam Was ponownie, wczoraj pisałam o hairmedicate, a dzisiaj chciałabym Wam napisać o słynnych kosmetykach hairjazz. Chyba powinnam upublicznić znowu zakładkę Stop oszustom, ponieważ coraz więcej oszustów chce zarobić na naiwnych i cierpiących ludziach na niemałą kasę.

A dlaczego śmiem twierdzić, że PRowcy od tychże kosmetyków manipulują? A to dlatego.


Jest to zrzut z ich oficjalnej, polskiej strony. Nie jest to widget komentarzy fejbsukowych, zamieścili tylko ich zrzut... no właśnie, zmanipulowany zrzut. Żadna z tych osób nie istnieje na facebooku, sprawdziłam dokładnie każdą osobę. Dlaczego przy pierwszych komentarzach jest podany rok 2013? Dlaczego przy dalszych, które znajdziecie tutaj, nie ma roku? Dlaczego facebook jest w języku angielskim?


Sprawdziłam dokładnie zdjęcie, które pokazuje ile włosy urosły dziewczynie. Wydaje się być ich własnym. Ale podpisać poprawnie już nie potrafili :)


O produkcie HairJazz ze strony chemicznej napisała Kascysko.
Nie ufajcie reklamom, kupujmy w naszych sprawdzonych sklepach internetowych :) 

~~~ 

Przy okazji pochwalę się co dzisiaj do mnie przyszło - Tangle Teezer Compact :) Już teraz mogę Wam powiedzieć, że genialnie rozczesuje i włosy są tak jakby gładsze? (te zdrowe oczywiście) Całkiem inny rodzaj puchu dawanego przez szczotkę. Nie wiem jak wam to określić.... Recenzji pisać nie będę, bo jest ich na prawdę dużo, ale za to będziecie mogli poczytać o zdenkowanych kosmetykach, bo dla nich przyszykowałam osobny post, tyle ich było!

Zobacz to

12 komentarze

 1. mfairhaircare.blogspot.com16 lutego, 2015 18:46

  Ok, efekt jest "przed" i "po 2 miesiącach", ale skąd wiadomo, czy zdjęcie nr 2 nie wykonano np. po pół roku? Zawsze bawią mnie takie fotki na stronach produktowych :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie pasuje to na pół roczny przyrost :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie i pewnie tak jest :P

  OdpowiedzUsuń
 4. RedHairControl16 lutego, 2015 19:59

  Na pierwszym zdjęciu z centymetrem widać, że dziewczyna ma 8cm na wysokości brwi, obok ma mniej więcej na 3/4 wysokości czoła. Może to czoło rośnie a nie włosy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że czuwasz nasz detektywie, bo głośno było ostatnio o tych kosmetykach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ajc, nieladna manipulacja, nie lubie :/! Dzieki Kochana za info :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety to nie pierwsza firma która tak nieczysto gra i zapewne nie ostatnia,bo niektórzy to czytają i nabierają się na te opinie i kupują te kosmetyki

  OdpowiedzUsuń
 8. Możnaby się zastanawiać:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Haha:D Mi od początku śmierdziały, chociaż oni to skład podali, a nie jak reszta 99,9% stron, zachwalanie składników, których nie ma:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli coś mi się napatoczy w reklamach to postaram się od razu je "weryfikować", bo tak być nie może...

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdy kupiłam TT to już nigdy nie wróciłam do zwykłych szczotek. A manipulacja komentarzami to oszustwo, w zasadzie każdy świadomy człowiek się zorientuje, ale jeśli ktoś nie jest dobrze obeznany z internetem może się nabrać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :* Staram się na wszystkie odpisywać i zaglądać na Wasze blogi, nie musicie się reklamować :)

Zakaz kopiowania i rozprzestrzeniania zdjęć i tekstów bez zgody autora. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne posty

Moja lista blogów

Subscribe