Soki prozdrowotne, czyli jak pomóc włosom od wewnątrz

sobota, stycznia 26, 2013

Jako, że niedawno w mojej kuchni pojawiła się gazetka firmy EkaMedica postanowiłam Was zapoznać z najważniejszymi informacjami jakie się w niej znajdują. Za zgodą Pani Barbary publikuję części gazetki.
Fragmenty dotyczące włosów zaznaczyłam mazakiem.


Pokrzywę każdy zna. W tej chwili piję herbatkę pokrzywową - dwie torebki dziennie (nie idzie mi to), choć zdecydowanie wolałabym taki sok wypróbować :-)


Ah, ta rzepa ... ;-) dopóki nie spróbuję nie zmienię swojego "przekonania" na temat smaku rzepy.


Mazak już się całkiem wykończył. Nie podejrzewałam mango o udział w nawilżeniu włosa! Chętnie bym go zakupiła, zwłaszcza dlatego, że pod koniec informacji o nim są takie dwa ładne słówka "uczucia głodu"; a przed nimi "nie powoduje". Chyba dopiszę do wishlisty :-)


Szczerze zainteresowała mnie żyworódka :) Z tego co wujek Google podpowiedział z żyworódki można zrobić tzw. spirytus żyworódkowy. Około 1/4 soku łączymy z jedną szklankę spirytusu salicylowego. Co drugi dzień wcieramy nasączonym wacikiem w skórę głowy. Zapobiega temu co przeczytaliście na skanie :-)

O łopianie też każdy chyba słyszał ;-)

Ofertę Ekamediki możecie przejrzeć na ich głównej stronie, a kupić na ekosmakoszu :-)

Reklama z mojej własnej woli, nie byłam zmuszana przez firmę :-) 

***

Henna Cassia podejście drugie. Tym razem zostawiłam na ok. 12 godzin, wymieszałam z maską Glorią i siedzę z nią na głowie już 2,5 godziny ;-)

Zobacz to

5 komentarze

 1. łopian i mango bym spróbowała...

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba tylko mango mnie nie odrzuca :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To samo co Gwiazda... Tylko mango bym
  pewnie tknęła :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba zwracać uwage aby produkty te były oryginalne. Do firmy EkaMedica mam pełne zaufanie. Uzywam tych produktów zwłaszcza pokrzywę i aloes . Poprawia skórę i włosy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :* Staram się na wszystkie odpisywać i zaglądać na Wasze blogi, nie musicie się reklamować :)

Zakaz kopiowania i rozprzestrzeniania zdjęć i tekstów bez zgody autora. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne posty

Moja lista blogów

Blog Archive

Subscribe